Бір фазалы кернеу реле Welrok D2-40 red желідегі кернеу өзгерістері мен құлдырауынан электрооборудованы қорғау үшін арналған.
Қолдану облысы:
- Тұрмыстық приборлар және климат ажарлау жабдығын қорғау
- Жүктемелерді автоматты басқару жүйелері
- Қазандық қондырғылары және жылу жүйелері
- Салқындатқыш жабдығы
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 220 В, 50/60 Гц
- Жүктемеге арналған максималды ток: 40 А
- Коммутация түрі: реле (электромеханикалық)
- Төменгі шеңбердің реттеу диапазоны: әдетте 140-180 В
- Жоғарғы шеңбердің реттеу диапазоны: әдетте 220-280 В
- Реагирлеу уақыты: < 0,5 с
- Қорғау сыныбы: IP20
- Орнату: DIN-рейкаға
Ерекшеліктері:
- Түскі сәйкестендіру үшін қызыл түстегі ықшам корпус
- Реагирлеу шеңберлерін реттеуге болатындығы
- Артық кернеу және кернеуінің жеткіліксіз болуынан қорғау
- Жалған реагирлеулерді шығаруға арналған орнатылған уақыт ідеуі
- Қарапайым орнатуда төмен қуат тұтынуы
| Номиналды кернеу | 220 В, 50/60 Гц |
|---|---|
| Жүктемеге арналған максималды ток | 40 А |
| Коммутация түрі | реле (электромеханикалық) |
| Төменгі шеңбердің реттеу диапазоны | әдетте 140-180 В |
| Жоғарғы шеңбердің реттеу диапазоны | әдетте 220-280 В |
| Реагирлеу уақыты | < 0,5 с |
| Қорғау сыныбы | IP20 |
| Орнату | DIN-рейкаға |
